→ Знижки: Акції та Розпродажи - тут ←
Спорядження та одяг для туризму, спорту активного відпочику та рибальства.
0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань

SPORT LAVIT

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Бренд Sport Lavit (Спорт Лавіт) з’явився в 50-х роках на ринку перукарських послуг.

Першими продуктами були: гель для душу Showerfit та охолоджуючий тонік для м’язів Sport Tonic. З початку 70-х  років продукти бренду продаються в спортивних магазинах і користуються там великою популярністю. Лавіт завжди був брендом, який продається виключно в спортивних магазинах. Практично вся продукція за виключенням одного продукту виробляється в Німеччині в місті Нордвальде. Ми дуже цим пишаємося.

Продукти, які продаються найбільше: масло для розігріву мязів (Sport Oil Active), охолоджуючий гель для душу (Shower Fit), крем для захисту від сонця (Sun Cream), охолоджуючий гель для мязів (Sport Tonic), гель проти забоїв (Sport Gel), розгріваючий гель (Hot Gel) та засоби для захисту від комах (Insect Blocker Products).

Наші продукти розроблені для підтримки продуктивності спортсменів. Ми є спонсорами спортсменів та їх досягнення неможливі без Лавіту. Також ми маємо тісне партнерство з Німецькою асоціацією легкої атлетики - однієї з найбільших асоціацій у Німеччині. Спортсмени впевнені у нашій продукції, і ми отримуємо дуже хороші відгуки.

Кожен наш продукт має специфічне призначення, яке стало більш ярко вираженим після оновлення продукції. Зміни торкнулися не тільки дизайну та зовнішнього вигляду, а також складу.

Розгорнути
Вгору