→ Знижки: Акції та Розпродажи - тут ←
Спорядження та одяг для туризму, спорту активного відпочику та рибальства.
0
Мій кошик
Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань
  • Оплата
    при отриманні
  • Доставка протягом доби
  • Лише фірмові товари
  • Гарантія
    якості
Про магазин

Вітаємо вас в інтернет магазині спорядження, одежі та взуття для туризму, риболовлі та активного відпочинку на природі Tramp.

Наш магазин належить Торговому Дому «Абрис».

Торговий дім  «Абрис»  на протязі 11 років є офіційним та ексклюзивним представником в Україні  одного з самих популярних в нашій країні виробника туристичного спорядження групи торгових марок Tramp: Tramp, Tramp Lite, Totem, SOL та Destroyer, а також бренда  HEY-Sport найпопулярнішого та продаваного в Німеччині німецького виробника засобів по догляду за функціональною спортивною одежою, взуттям та спорядженням.

В нашому магазині ви:

- завжди знайдете самий повний асортимент спорядження та одежі Tramp за найкращою ціною

- отримаєте саму професійну консультацію з вибору та використання спорядження Tramp від команди вирбників і розробників

- першими взнаєте про новинки та оновлених (покращених) версіях  екіпірування від Tramp

- зможете придбати надійне та перевірене, спеціально відібране для колекції нашого фірмового магазина, спорядження, одежу та взуття  для туризму и мандрівок від найвідоміших світових виробників.

На цьому сайті до послуг наших партнерів – гуртових покупців, дилерів та регіональних представників оновлена версія Кабінета дилера, де ви можете знайти всю необхідну інформацію по співробітництву з нами.

Дякуємо що зайшли в наш магазин і пам'ятайте, зі спорядженням від Tramp самі захопливі та цікаві з ваших пригод – попереду !

Tramp -  Adventure Ahead!

Вгору