Вітаємо вас в інтернет магазині спорядження, одягу та взуття для туризму, рибалки і активного відпочинку на природі Tramp.

Наш магазин належить Торговому Дому «Абрис».

Торговий дім «Абрис» протягом 11 років є офіційним і ексклюзивним представником на Україні одного з найпопулярніших в нашій країні виробника туристичного спорядження групи торгових марок Tramp: Tramp, Tramp Lite, Totem, SOL і Destroyer, а так само бренду HEY-Sport самого популярного і продаваного в Німеччині німецького виробника засобів по догляду за функціональною спортивним одягом, взуттям та спорядженням.

У нашому магазині ви:

- завжди знайдете найповніший асортимент спорядження та одягу Tramp за найкращою ціною

- отримаєте саму професійну консультацію щодо вибору та використання спорядження Tramp від команди виробників і розробників

- першими дізнаєтеся про новинки та оновлених (поліпшених) версіях екіпіровки від Tramp

- зможете придбати надійне і перевірене, спеціально відібране для колекції нашого фірмового магазину, спорядження, одяг і взуття для туризму та подорожей від найвідоміших світових виробників.

На цьому сайті до послуг наших партнерів - оптових покупців, дилерів і регіональних представників оновлена ​​версія Кабінету дилера, де ви можете знайти всю необхідну інформацію по співпраці з нами.

Дякуємо що завітали до нашого магазину і пам'ятайте, зі спорядженням від Tramp самі захоплююче і захоплюючі з ваших пригод - попереду!

Tramp -  Adventure Ahead!

Бажаєте знижку? Підпишіться на новинки та акції!

Ми не спамимо! Листи не частіше двох раз на місяць.

* обов'язкове поле