Снаряжение и одежда для туризма, рыбалки и отдыха на природе
0
Мой заказ
Рус
Желания
Добавьте товары в желания

Fram

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию
Отображение:

Що таке FramEquipment?

Fram в перекладі з норвезького означає "Вперед". Крім того, це назва легендарного корабля, який був збудований Фрітьофом Нансеном для полярних експедицій. Судно було унікальне тим, що завдяки продуманій конструкції його не затер лід. Згодом, саме на цьому судні Руал Амундсен побачив береги Антарктиди і першим в світі досяг Південного полюса. Саме в честь цього корабля і названа наша компанія.

Чому так?

Адже ми виробляємо спорядження для гір, а не для моряків? Власне через самого Амундсена - людину-легенду, яка підкорила Південний полюс. Його можна вважати одним з прабатьків стилю fast & light. Саме він у своїй книзі "До південного полюсу" докладно описав весь процес підготовки експедиції та її спорядження. Читаючи його книгу, не можливо не помітити, наскільки ретельно він підбирав кожну річ, продумавши кожний момент. Всю довгу арктичну зиму Амундсен і його команда займалися тим, що знімали з саней міліметр за міліметром до того, щоб вони були максимально легкими, але при цьому ще не ламалися. Вони перешивали черевики і готували пемікан, робили намети. Тестували це все в умовах суворої зими. І результатом всіх  дій стала блискуча експедиція, яка досягла Південного полюса!

Свого часу саме ця книга Амундсена справила на нас незабутнє враження. Ми хотіли б бути послідовниками цього великого мандрівника і робити продумане, надійне і функціональне спорядження, яке б допомагало людям досягати успіху в їхніх  outdoor-проектах. Це наша мета. І ми будемо намагатися з усіх сил досягти її.

Развернуть
Наверх